Centrum Medyczne dr Kubik
skwer Kościuszki 15/17
81-370 Gdynia

Rejestracja wizyt :
od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 - 20:00

Laser nic nie robi. Skalpel też.
Dopóki nie użyje go odpowiedni specjalista.
Poznaj nasz zespół.

Dr n. med. Paweł Kubik

Lekarz medycyny estetycznej / dyrektor medyczny

Lekarz medycyny estetycznej, właściciel i dyrektor medyczny Centrum Medycznego dr Kubik. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Członek międzynarodowych towarzystw medycyny estetycznej. Ekspert w projektach badawczo-rozwojowych z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Wykładowca i międzynarodowy trener zabiegowy z zakresu wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego oraz wysokozaawansowanych technologii w medycynie estetycznej. Ambasador medyczny i międzynarodowy trener marki Neauvia, członek Neauvia Scientific Academy.

Lek. med. Lidia Kodłubańska

specjalista chirurgii ogolnej / Prezes Zarzadu

Jestem doświadczonym menadżerem ochrony zdrowia, wieloletnim dyrektorem szpitali w woj. pomorskim, a przede wszystkim doświadczoną specjalistką zakresu chirurgii z praktyką zarówno szpitalną, jak i w lecznictwie ambulatoryjnym.
W Centrum Medycznym dr Kubik pełnię funkcję Prezesa Zarządu, specjalisty chirurgii oraz lekarza medycyny estetycznej. Zabiegi, które wykonuje na co dzień to między innymi plastyka powiek, usuwanie zmian naczyniowych oraz barwnikowych, a także procedury z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego.

Lek. med. Jerzy Kubik

SPECJALISTA GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA

Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa z ponad 30-letnim stażem. Od 2008 roku jestem zastępcą ordynatora oddziału ginekologii onkologicznej Gdyńskiego Centrum Onkologii. Należę do Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W Centrum Medycznym dr Kubik wykonuję pełen zakres zabiegów ginekologii i ginekologii estetycznej. Jestem miłośnikiem muzyki, w szczególności klasycznej, a wolnych chwilach majsterkuję.

Lek. med. Maria Luiza Piesiaków

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ / specjalista dermatologii

Jestem specjalistą w dziedzinie dermatologii, wenerologii oraz medycyny estetycznej. Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny), tytuł specjalisty uzyskałam odbywając szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Oprócz diagnostyki i terapii dermatologicznej w dermatologii klinicznej, z ogromną pasją realizuję się zawodowo w dermatologii estetycznej. Wykonuję szeroki wachlarz zabiegów mających na celu niwelowanie oznak upływającego czasu, rewitalizację i odbudowę skóry, modelujących i poprawiających owal twarzy, uzupełniających ubytki tkanki podskórnej, a także likwidujących jej nadmiar. Specjalizuję się w zakresie laseroterapii, peelingów lekarskich, fototerapii, mezoterapii, wypełniania tkanek kwasem hialuronowym, iniekcji toksyny botulinowej. Kwalifikacje i doświadczenie zdobyłam uczestnicząc w licznych certyfikowanych szkoleniach specjalistycznych w Polsce i zagranicą. W pracy zawodowej opieram się na starannym, indywidualnym podejściu do Pacjenta, zgodnym z najbardziej aktualnymi zasadami postępowania diagnostycznego i terapeutycznego.

Lek. med. Rafał Kijek

lekarz medycyny estetycznej / dermatolog

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W 2012 r. ukończyłem specjalizację z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Obecnie pracuje na stanowisku Szefa Służby Zdrowia Ośrodka Szkolenia Nurków i Płetwonurków Wojska Polskiego w Gdyni. Z medycyną estetyczną po raz pierwszy zetknąłem się w 2008 roku w Miejskiej Farmie Piękności w Gdyni. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach z zakresu podawania kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, mezoterapii i osocza bogatopłytkowego. Cały czas staram się podnosić swoje kwalifikacje, biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach. Wielką radość sprawia mi uśmiech na twarzach i błysk w oku pacjentów, którym zaproponowany zabieg poprawił wygląd jak oczekiwali a co za tym idzie komfort życia.

Lek. med. Monika Kostuś-Chasles

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, dyplom lekarza uzyskałam w 2003 roku. Moje medyczne zainteresowania dzielę między diagnostykę obrazową, z której ukończyłam specjalizację w 2014 roku oraz medycynę estetyczną, która jest moją pasją. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, ukończyłam wiele certyfikowanych kursów i szkoleń w tej dziedzinie. Sukcesywnie podnoszę swoje kwalifikacje, poznając kolejne innowacyjne techniki zabiegowe. Pracując z pacjentami chciałabym zatrzymać czas, pozwolić skórze odzyskać jej piękno, aby pacjenci na długie lata mogli cieszyć się zdrowym, młodym i naturalnym wyglądem. Wolny czas najchętniej spędzam z rodziną i przyjaciółmi w podróżach. Moimi pasjami są także holistyczne dalekowschodnie techniki medyczne oraz zagadnienia psychobiologii.

Lek. med. Agnieszka Sirocka

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Z mojego dwudziestoletniego doświadczenia i codziennej praktyki jako specjalista medycyny rodzinnej, narodziła się chęć jeszcze bardziej holistycznej opieki nad pacjentem. Zostałam certyfikowanym lekarzem Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anty-Aging. Ukończyłam również żywienie i dietetykę na Akademii Morskiej w Gdyni. Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje, a najbliższa mojemu sercu jest medycyna regeneracyjna. W moich działaniach wspiera mnie mąż i dwóch synów.

Lek. med. Stefania Matuszewska

Specjalista rehabilitacji medycznej / Lekarz współpracujący

Jestem specjalistą rehabilitacji medycznej z ponad 30-letnim doświadczeniem w pracy z pacjentami o różnorodnych potrzebach. Pracuję na szpitalnych oddziałach rehabilitacji i w terapii ambulatoryjnej. Pomagam pacjentom wrócić do pełnej sprawności i dobrego samopoczucia po kontuzjach, urazach, zabiegach chirurgicznych. Mój konik to profilaktyka bólów kręgosłupa, czyli edukowanie pacjentów, jak postępować, aby uniknąć bólu i cieszyć się sprawnym ciałem. A poza tym bardzo lubię pływać, ćwiczyć jogę i spacerować nad morzem.

Anna Lubecka

Kosmetolog

Jestem absolwentką studium kosmetologicznego ze specjalizacją kosmetologia i wizaż. Posiadam 8 letnie doświadczenie zawodowe. Zamiłowanie do kosmetyki naturalnej z czasem połączyło moją pasję z życiem zawodowym. Dużą inspiracją była dla mnie praca za granicą z pacjentami różnych nacji, których skóra często jest diametralnie odmienna od europejskiej co wymaga doświadczenia w doborze przeprowadzonych zabiegów i kosmetyków. Podchodzę z entuzjazmem do nowych zadań. Jestem uważna i pełna zrozumienia dla problemów innych ludzi.

Wioletta Twarowska

Kosmetolog

Z pierwszego zawodu jestem technikiem usług fryzjerskich. Po szkole średniej chciałam dalej poszerzać swoją wiedzę w branży „beauty”, dlatego wybrałam kierunek studiów kosmetologicznych. Ukończyłam licencjat na Wyższej Szkole Zarządzania na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Gdańsku, natomiast studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W zawodzie kosmetologa pracuję już od kilku lat. Bardzo lubię swoją pracę ze względu na kontakt z ludźmi a także ze względu na ciągły rozwój technologii kosmetologicznych. W wolnym czasie hobbystycznie zajmuję się stylizacjami fryzur oraz makijażami okolicznościowymi co sprawia mi ogromną przyjemność.

Sylwia Ostapiuk

Kosmetolog

Jestem magistrem fizjoterapii oraz kosmetologii. W zawodzie pracuję od 8 lat. Moje zafascynowanie tymi dziedzinami nie jest efektem mody czy trwającego trendu. Zdrowy styl życia, sport i kosmetologia są moją pasją od ponad 15 lat i już jako nastolatka wiązałam z nią swoją zawodową przyszłość. Połączenie wiedzy z zakresu fizjoterapii i kosmetologii pozwalają mi kompleksowo podejść do każdego problemu naszych pacjentów i rzetelnie opracować plan działania, łącząc zabiegi hi-tech z aktywnością fizyczną oraz zbilansowaną dietą.

Yulia Badzhurak

Rejestratorka

Jestem absolwentką WSB w Gdańsku, na kierunku Menadżer BHP oraz Szkoły Wizażu i Stylizacji BeautyArt Beaty Małachowskiej w Gdańsku. Medycyna estetyczna i uroda od zawsze mnie interesowały, dlatego z przyjemnością podjęłam pracę w CMDK. W Centrum Medycznym Dr Kubik dbam o zadowolenie i dobre samopoczucie Pacjentów , oczekujących rzetelnych informacji o zabiegach wykonywanych w Klinice . Zadowolenie Pacjentów daje mi satysfakcję i motywację do działania. W wolnym czasie rozwijam swoją pasję – wizaż.

Barbara Trojankowska

Recepcjonistka

Jestem absolwentką Akademii Marynarki Wojennej oraz Akademii Morskiej w Gdyni. Z Centrum Medycznym dr Kubik jestem związana od 2014 roku. Służę pomocą i radą z zakresu funkcjonowania naszych gabinetów oraz wykonywanych w nich zabiegów. Jestem pasjonatką wspinaczki, wypraw wysokogórskich, speleologii i sportów wodnych.

Wojciech Gruszczyński

specjalista zintegrowanego systemu zarządzania jakością

Ukończyłem Uniwersytet Gdański oraz Gdański Uniwersytet Medyczny na kierunku analityka medyczna, jestem także absolwentem Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu na kierunku Zarządzanie Jakością. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w publicznych jednostkach ochrony zdrowia oraz w jednej z czołowych prywatnych klinik w Polsce, w której byłem odpowiedzialny za organizację i zarządzanie pracownią diagnostyczną. W CM dr Kubik pełnię funkcję specjalisty do spraw zarządzania jakością i zajmuję się wdrażaniem nowych projektów, tworzeniem procedur medycznych oraz czuwam nad jakością świadczonych usług i przeprowadzanych zabiegów. W czasie wolnym korzystam z uroków mieszkania nad morzem wypoczywając na świeżym powietrzu, zimą z pasją oddaję się narciarstwu, nie stronię od dobrej książki oraz filmu.

Aleksandra Pawłowska

asystent Zarządu ds. promocji i sprzedaży

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni (kierunek: kosmetologia) oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku (kierunek zarządzanie zasobami ludzkimi z certyfikatem Franklin University). Z Centrum Medycznym dr Kubik jestem związana niemalże od początku jego istnienia. W codziennej pracy z naszymi pacjentami w klinice łączyłam wiedzę i umiejętności uzyskane podczas studiów z doświadczeniem zdobytym na stanowisku kosmetologa oraz koordynatora zespołu kosmetologicznego. W obecnej chwili planuje, koordynuje i kontroluje działania marketingowe w firmie oraz dbam o jej spójny wizerunek. Prywatnie uwielbiam podróżować i jestem mamą małej Marysi.

Kontakt: aleksandra.pawlowska@drkubik.pl,

tel. 535 600 165.

Poznaj zakres naszej opieki.

Zobacz zabiegi

Leczenie bez bólu.

Poznaj ofertę

Zapisz się do naszego newslettera
i otrzymaj 10% zniżki
na kosmeceutyki NEAUVIA.

[FM_form id=”2″]