Centrum Medyczne dr Kubik
Skwer Tadeusza Kościuszki 15/17
81-370 Gdynia

Rejestracja wizyt :
od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 - 20:00

Laser nic nie robi. Skalpel też.
Dopóki nie użyje go odpowiedni specjalista.
Poznaj nasz zespół.

Dr n. med. Paweł Kubik

Lekarz medycyny estetycznej / dyrektor medyczny

Lekarz medycyny estetycznej, właściciel i dyrektor medyczny Centrum Medycznego dr Kubik. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Członek międzynarodowych towarzystw medycyny estetycznej. Ekspert w projektach badawczo-rozwojowych z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii. Wykładowca i międzynarodowy trener zabiegowy z zakresu wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego oraz wysokozaawansowanych technologii w medycynie estetycznej. Ambasador medyczny i międzynarodowy trener marki Neauvia, członek Neauvia Scientific Academy.

Lek. med. Lidia Kodłubańska

specjalista chirurgii ogolnej / Prezes Zarzadu

Jestem doświadczonym menadżerem ochrony zdrowia, wieloletnim dyrektorem szpitali w woj. pomorskim, a przede wszystkim doświadczoną specjalistką zakresu chirurgii z praktyką zarówno szpitalną, jak i w lecznictwie ambulatoryjnym. Pracę zawodową wiążę z pracą społeczną w Zarządzie Pracodawców Pomorza. W Centrum Medycznym dr Kubik pełnię funkcję Prezesa Zarządu, specjalisty chirurgii oraz lekarza medycyny estetycznej. Motto, które towarzyszy mi od początku mojej pracy zawodowej to pacjent, pracownik, podmiot medyczny.

Lek. med. Jerzy Kubik

SPECJALISTA GINEKOLOGII I POŁOŻNICTWA

Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa z ponad 30-letnim stażem. Od 2008 roku jestem zastępcą ordynatora oddziału ginekologii onkologicznej Gdyńskiego Centrum Onkologii. Należę do Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W Centrum Medycznym dr Kubik wykonuję pełen zakres zabiegów ginekologii i ginekologii estetycznej. Jestem miłośnikiem muzyki, w szczególności klasycznej, a wolnych chwilach majsterkuję.

Lek. med. Maria Luiza Piesiaków

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ / specjalista dermatologii

Jestem specjalistą w dziedzinie dermatologii, wenerologii oraz medycyny estetycznej. Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny), tytuł specjalisty uzyskałam odbywając szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Oprócz diagnostyki i terapii dermatologicznej w dermatologii klinicznej, z ogromną pasją realizuję się zawodowo w dermatologii estetycznej. Wykonuję szeroki wachlarz zabiegów mających na celu niwelowanie oznak upływającego czasu, rewitalizację i odbudowę skóry, modelujących i poprawiających owal twarzy, uzupełniających ubytki tkanki podskórnej, a także likwidujących jej nadmiar. Specjalizuję się w zakresie laseroterapii, peelingów lekarskich, fototerapii, mezoterapii, wypełniania tkanek kwasem hialuronowym, iniekcji toksyny botulinowej. Kwalifikacje i doświadczenie zdobyłam uczestnicząc w licznych certyfikowanych szkoleniach specjalistycznych w Polsce i zagranicą. W pracy zawodowej opieram się na starannym, indywidualnym podejściu do Pacjenta, zgodnym z najbardziej aktualnymi zasadami postępowania diagnostycznego i terapeutycznego.

Lek. med. Rafał Kijek

lekarz medycyny estetycznej / dermatolog

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W 2012 r. ukończyłem specjalizację z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Obecnie pracuje na stanowisku Szefa Służby Zdrowia Ośrodka Szkolenia Nurków i Płetwonurków Wojska Polskiego w Gdyni. Z medycyną estetyczną po raz pierwszy zetknąłem się w 2008 roku w Miejskiej Farmie Piękności w Gdyni. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach z zakresu podawania kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, mezoterapii i osocza bogatopłytkowego. Cały czas staram się podnosić swoje kwalifikacje, biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach. Wielką radość sprawia mi uśmiech na twarzach i błysk w oku pacjentów, którym zaproponowany zabieg poprawił wygląd jak oczekiwali a co za tym idzie komfort życia.

Lek. med. Monika Kostuś-Chasles

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, dyplom lekarza uzyskałam w 2003 roku. Moje medyczne zainteresowania dzielę między diagnostykę obrazową, z której ukończyłam specjalizację w 2014 roku oraz medycynę estetyczną, która jest moją pasją. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, ukończyłam wiele certyfikowanych kursów i szkoleń w tej dziedzinie. Sukcesywnie podnoszę swoje kwalifikacje, poznając kolejne innowacyjne techniki zabiegowe. Pracując z pacjentami chciałabym zatrzymać czas, pozwolić skórze odzyskać jej piękno, aby pacjenci na długie lata mogli cieszyć się zdrowym, młodym i naturalnym wyglądem. Wolny czas najchętniej spędzam z rodziną i przyjaciółmi w podróżach. Moimi pasjami są także holistyczne dalekowschodnie techniki medyczne oraz zagadnienia psychobiologii.

Lek. med. Agnieszka Sirocka

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Z mojego dwudziestoletniego doświadczenia i codziennej praktyki jako specjalista medycyny rodzinnej, narodziła się chęć jeszcze bardziej holistycznej opieki nad pacjentem. Zostałam certyfikowanym lekarzem Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anty-Aging. Ukończyłam również żywienie i dietetykę na Akademii Morskiej w Gdyni. Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje, a najbliższa mojemu sercu jest medycyna regeneracyjna. W moich działaniach wspiera mnie mąż i dwóch synów.

Lek. med. Stefania Matuszewska

Specjalista rehabilitacji medycznej / Lekarz współpracujący

Jestem specjalistą rehabilitacji medycznej z ponad 30-letnim doświadczeniem w pracy z pacjentami o różnorodnych potrzebach. Pracuję na szpitalnych oddziałach rehabilitacji i w terapii ambulatoryjnej. Pomagam pacjentom wrócić do pełnej sprawności i dobrego samopoczucia po kontuzjach, urazach, zabiegach chirurgicznych. Mój konik to profilaktyka bólów kręgosłupa, czyli edukowanie pacjentów, jak postępować, aby uniknąć bólu i cieszyć się sprawnym ciałem. A poza tym bardzo lubię pływać, ćwiczyć jogę i spacerować nad morzem.

Aleksandra Kania

Kosmetolog

Uzyskałam tytuł magistra oraz specjalisty z dietetyki i żywienia na AWF w Gdańsku. Obecnie studiuję zaocznie w WSAiB w Gdyni. Mój wybór uczelni nie był przypadkowy gdyż zawsze interesowała mnie biologia i szeroko pojęta nauka o budowie człowieka. Wiedzę uzyskaną na studiach pilnie wykorzystywałam jako zawodniczka trenując sporty walki i zdobywając liczne osiągnięcia w Polsce i na arenie międzynarodowej. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyłam pracując w prestiżowych SPA w Polsce jak również za granicą.

Anna Lubecka

Kosmetolog

Jestem absolwentką studium kosmetologicznego ze specjalizacją kosmetologia i wizaż. Posiadam 8 letnie doświadczenie zawodowe. Zamiłowanie do kosmetyki naturalnej z czasem połączyło moją pasję z życiem zawodowym. Dużą inspiracją była dla mnie praca za granicą z pacjentami różnych nacji, których skóra często jest diametralnie odmienna od europejskiej co wymaga doświadczenia w doborze przeprowadzonych zabiegów i kosmetyków. Podchodzę z entuzjazmem do nowych zadań. Jestem uważna i pełna zrozumienia dla problemów innych ludzi.

Wioletta Twarowska

Kosmetolog

Z pierwszego zawodu jestem technikiem usług fryzjerskich. Po szkole średniej chciałam dalej poszerzać swoją wiedzę w branży „beauty”, dlatego wybrałam kierunek studiów kosmetologicznych. Ukończyłam licencjat na Wyższej Szkole Zarządzania na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Gdańsku, natomiast studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W zawodzie kosmetologa pracuję już od kilku lat. Bardzo lubię swoją pracę ze względu na kontakt z ludźmi a także ze względu na ciągły rozwój technologii kosmetologicznych. W wolnym czasie hobbystycznie zajmuję się stylizacjami fryzur oraz makijażami okolicznościowymi co sprawia mi ogromną przyjemność.

Sylwia Ostapiuk

Kosmetolog

Jestem magistrem fizjoterapii oraz kosmetologii. W zawodzie pracuję od 8 lat. Moje zafascynowanie tymi dziedzinami nie jest efektem mody czy trwającego trendu. Zdrowy styl życia, sport i kosmetologia są moją pasją od ponad 15 lat i już jako nastolatka wiązałam z nią swoją zawodową przyszłość. Połączenie wiedzy z zakresu fizjoterapii i kosmetologii pozwalają mi kompleksowo podejść do każdego problemu naszych pacjentów i rzetelnie opracować plan działania, łącząc zabiegi hi-tech z aktywnością fizyczną oraz zbilansowaną dietą.

Yulia Badzhurak

Rejestratorka

Jestem absolwentką WSB w Gdańsku, na kierunku Menadżer BHP oraz Szkoły Wizażu i Stylizacji BeautyArt Beaty Małachowskiej w Gdańsku. Medycyna estetyczna i uroda od zawsze mnie interesowały, dlatego z przyjemnością podjęłam pracę w CMDK. W Centrum Medycznym Dr Kubik dbam o zadowolenie i dobre samopoczucie Pacjentów , oczekujących rzetelnych informacji o zabiegach wykonywanych w Klinice . Zadowolenie Pacjentów daje mi satysfakcję i motywację do działania. W wolnym czasie rozwijam swoją pasję – wizaż.

Barbara Trojankowska

Recepcjonistka

Jestem absolwentką Akademii Marynarki Wojennej oraz Akademii Morskiej w Gdyni. Z Centrum Medycznym dr Kubik jestem związana od 2014 roku. Służę pomocą i radą z zakresu funkcjonowania naszych gabinetów oraz wykonywanych w nich zabiegów. Jestem pasjonatką wspinaczki, wypraw wysokogórskich, speleologii i sportów wodnych.

Wojciech Gruszczyński

specjalista zintegrowanego systemu zarządzania jakością

Ukończyłem Uniwersytet Gdański oraz Gdański Uniwersytet Medyczny na kierunku analityka medyczna, jestem także absolwentem Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu na kierunku Zarządzanie Jakością. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w publicznych jednostkach ochrony zdrowia oraz w jednej z czołowych prywatnych klinik w Polsce, w której byłem odpowiedzialny za organizację i zarządzanie pracownią diagnostyczną. W CM dr Kubik pełnię funkcję specjalisty do spraw zarządzania jakością i zajmuję się wdrażaniem nowych projektów, tworzeniem procedur medycznych oraz czuwam nad jakością świadczonych usług i przeprowadzanych zabiegów. W czasie wolnym korzystam z uroków mieszkania nad morzem wypoczywając na świeżym powietrzu, zimą z pasją oddaję się narciarstwu, nie stronię od dobrej książki oraz filmu.

Aleksandra Pawłowska

asystent Zarządu ds. promocji i sprzedaży

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni (kierunek: kosmetologia) oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku (kierunek zarządzanie zasobami ludzkimi z certyfikatem Franklin University). Z Centrum Medycznym dr Kubik jestem związana niemalże od początku jego istnienia. W codziennej pracy z naszymi pacjentami w klinice łączyłam wiedzę i umiejętności uzyskane podczas studiów z doświadczeniem zdobytym na stanowisku kosmetologa oraz koordynatora zespołu kosmetologicznego. W obecnej chwili planuje, koordynuje i kontroluje działania marketingowe w firmie oraz dbam o jej spójny wizerunek. Prywatnie uwielbiam podróżować i jestem mamą małej Marysi.

Kontakt: aleksandra.pawlowska@drkubik.pl,

tel. 535 600 165.

Poznaj zakres naszej opieki.

Zobacz zabiegi

Leczenie bez bólu.

Poznaj ofertę