Specjalista medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej

lek. med. Paweł Kubik

Jestem twórcą i właścicielem Centrum Medycznego dr Kubik. Ukończyłem najstarszą i najbardziej prestiżową uczelnię medyczną w Polsce - Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jestem lekarzem medycyny estetycznej certyfikowanym przez Europejskie Centrum Lekarzy Estetycznych. Piękno jest moją pasją, a efekty zabiegów - najcenniejszą nagrodą za włożoną pracę. Moje pozazawodowe pasje to motoryzacja, podróże. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, a przyjemności czerpię z chwil spędzonych z moją cudowną żoną i dwoma synami.

Specjalista ginekologii i położnictwa

lek. med. Jerzy Kubik

Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa z ponad 30-letnim stażem. Od 2008 roku jestem zastępcą ordynatora oddziału ginekologii onkologicznej Gdyńskiego Centrum Onkologii. Należę do Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W Centrum Medycznym dr Kubik wykonuję pełen zakres zabiegów ginekologii i ginekologii estetycznej. Jestem miłośnikiem muzyki, w szczególności klasycznej, a wolnych chwilach majsterkuję.

Specjalista medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej

lek. med. Olga Przychodzeń Łapa

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od kilku lat w kręgu moich zainteresowań zawodowych znajduje się medycyna estetyczna, w której systematycznie się rozwijam, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach naukowych. Z wyróżnieniem ukończyłam dwuletni kurs podyplomowy w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Prywatnie od wielu lat jestem czynną miłośniczką malarstwa akwarelowego i gimnastyki. Prowadzę zdrowy, aktywny tryb życia, do czego zachęcam swoich pacjentów, jako element holistycznego podejścia do ich problemów.

Lekarz medycyny estetycznej

lek. med. Rafał Kijek

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W 2012 r. ukończyłem specjalizację z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Obecnie pracuje na stanowisku Szefa Służby Zdrowia Ośrodka Szkolenia Nurków i Płetwonurków Wojska Polskiego w Gdyni. Z medycyną estetyczną po raz pierwszy zetknąłem się w 2008 roku w Miejskiej Farmie Piękności w Gdyni. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach z zakresu podawania kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, mezoterapii i osocza bogatopłytkowego. Cały czas staram się podnosić swoje kwalifikacje, biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach. Wielką radość sprawia mi uśmiech na twarzach i błysk w oku pacjentów, którym zaproponowany zabieg poprawił wygląd jak oczekiwali a co za tym idzie komfort życia.

Lekarz medycyny estetycznej

lek. med. Jerzy Iskrzycki

Ukończyłem studia lekarskie na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym z wyróżnieniem Nagrody Rektora. Obecnie specjalizuję się w Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Od zawsze interesowało mnie holistyczne podejście do zdrowia, byśmy mogli jako lekarze zapobiegać zanim przyjdzie Nam już leczyć. Chciałbym, by umiejętności zdobyte w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anti-Aging pomogły Państwu cieszyć się zdrowiem i zachować naturalne piękno. Jestem stale ciekawy świata i uwielbiam podróżować poznając nową kulturę lub język. Wiele lat temu rozpocząłem również ciekawą przygodę z yogą.

Specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej / Lekarz współpracujący

dr n med. Grzegorz Gryglewski

Ukończony wydział lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku w 1993 roku. Specjalista Chirurgii Onkologicznej. Specjalista Chirurgii Ogólnej. Założyciel placówki Gregmed, w której wykonywane jest chirurgicznie leczenie chorób tarczycy, naczyń żylnych i chorób nowotworowych, jak również prowadzone są badania kliniczne. Zainteresowania to gry logiczne: szachy i reversi, dobra książka

Specjalista chirurgii plastycznej / Lekarz współpracujący

dr hab. n. med. Jerzy Jankau

Ukończyłem wydział lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku w 1993 roku. Jestem specjalistą Chirurgii Ogólnej i Chirurgii Plastycznej. Odbyłem liczne staże zagraniczne m.in w Kanadzie i USA. Jestem członkiem najważniejszych towarzystw chirurgii plastycznej w Polsce, Europie jak i również towarzystw międzynarodowych. Jestem członekiem rad naukowych i komitetów organizacyjnych sympozjów z zakresu leczenia chorób piersi.

Specjalista otolaryngologii

lek. med. Grzegorz Barciński

Jestem specjalistą zajmującym się diagnostyką chorób uszu, nosa, gardła, krtani oraz zatok przynosowych u dzieci i dorosłych. Wykonuję badania słuchu: audiometria tonalna, tympanometria, badania kierowców oraz zabiegi w zakresie laryngologii. W latach 1987 - 1999 pracowałem w Klinice Otolaryngologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, a od 2000 roku wykonuję zabiegi operacyjne w prywatnym szpitalu w Gdyni. W Centrum Medycznym dr Kubik zajmuję się leczeniem chrapania oraz bezdechu sennego wykorzystując najnowocześniejszy robot operacyjny Mona Lisa. Jestem autorem i współautorem 20 opublikowanych prac w piśmiennictwie naukowym.

Koordynator zespołu kosmetologów - kosmetolog

Aleksandra Kania

Uzyskałam tytuł magistra oraz specjalisty z dietetyki i żywienia na AWF w Gdańsku. Obecnie studiuję zaocznie w WSAiB w Gdyni. Mój wybór uczelni nie był przypadkowy gdyż zawsze interesowała mnie biologia i szeroko pojęta nauka o budowie człowieka. Wiedzę uzyskaną na studiach pilnie wykorzystywałam jako zawodniczka trenując sporty walki i zdobywając liczne osiągnięcia w Polsce i na arenie międzynarodowej. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyłam pracując w prestiżowych SPA w Polsce jak również za granicą.

Kosmetolog

Aleksandra Pawłowska

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni a w zawodzie kosmetologa pracuje od 4 lat. Tematy urodowe interesowały mnie już od najmłodszych lat. Po skończeniu liceum postanowiłam, że chce w życiu robić to, co lubię i co sprawia mi prawdziwą satysfakcję. Połączyłam moje dwie największe pasje, pod nadzorem lekarza mogę rozwijać się jako kosmetolog, a w wolnym czasie prowadzę blog o tematyce kosmetycznej NO1LOOK.PL.

Kosmetolog

Katarzyna Barańska

Jestem absolwentką wydziału kosmetologii w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku o specjalizacji zarządzanie obiektami spa i wellnes. Jestem wykwalifikowanym kosmetologiem z kilkuletnim doświadczeniem. Swoją wiedzę pogłębiam na licznych szkoleniach i sympozjach. Kosmetologia jest dla mnie nie tylko pasją. Wkładam wiele wysiłku i emocji w indywidualne dobieranie odpowiednich zabiegów. Jestem zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona i gotowa do pomocy.

Kosmetolog

Marta Kołodziej

Jestem absolwentką studiów licencjackich Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni na kierunku kosmetologia oraz studiów magisterskich na specjalności dietetyka w Akademii Morskiej w Gdyni. Swoje ponad sześcioletnie doświadczenie uzyskałam dzięki pracy na stanowisku kosmetologa i dietetyka zarówno w Polsce jak i za granicą. Moją pasją jest dbanie nie tylko o urodę, ale także o zdrowy styl życia. Łącząc wiedze z zakresu dietetyki i kosmetologii pracuje z pacjentami zawsze w sposób indywidualny, potrafiąc doradzić jak zadbać nie tylko wygląd zewnętrzny, ale także o wnętrze organizmu.

Kosmetolog

Sylwia Ostapiuk

Jestem magistrem fizjoterapii oraz kosmetologii. W zawodzie pracuję od 8 lat. Moje zafascynowanie tymi dziedzinami nie jest efektem mody czy trwającego trendu. Zdrowy styl życia, sport i kosmetologia są moją pasją od ponad 15 lat i już jako nastolatka wiązałam z nią swoją zawodową przyszłość. Połączenie wiedzy z zakresu fizjoterapii i kosmetologii pozwalają mi kompleksowo podejść do każdego problemu naszych pacjentów i rzetelnie opracować plan działania, łącząc zabiegi hi-tech z aktywnością fizyczną oraz zbilansowaną dietą.

Kosmetolog

Anna Lubecka

Jestem absolwentką studium kosmetologicznego ze specjalizacją kosmetologia i wizaż. Posiadam 8 letnie doświadczenie zawodowe. Zamiłowanie do kosmetyki naturalnej z czasem połączyło moją pasję z życiem zawodowym. Dużą inspiracją była dla mnie praca za granicą z pacjentami różnych nacji, których skóra często jest diametralnie odmienna od europejskiej co wymaga doświadczenia w doborze przeprowadzonych zabiegów i kosmetyków. Podchodzę z entuzjazmem do nowych zadań. Jestem uważna i pełna zrozumienia dla problemów innych ludzi.

Recepjonistka - koordynador do spraw komunikacji z klientem

Jolanta Toruńczak

Z wykształcenia jestem technikiem usług fryzjerskich. Przez ostatni rok dbałam o komfort klientów oraz organizowałam pracę terapeutom w Brain Plus. Z Centrum Medycznym Dr Kubik jestem związana stosunkowo od niedawna, ale świat medycyny estetycznej i kosmetologi profesjonalnej pochłonął mnie już bezpowrotnie! Służę pomocą w kontakcie telefonicznym, odpowiadając na Twoje pytania oraz znajdując dla Ciebie najbardziej dogodny termin wizyty u naszych specjalistów. W wolnym czasie zajmuję się profesjonalnym face paintingiem i organizowaniem eventów dla dzieci - co jest moją ogromną pasją!

Koordynator indywidualnej obsługi pacjentów - recepcjonistka

Justyna Adamczyk

Jestem absolwentką UG, WFH oraz EAEA Jolanty Wagner. Zabiegami medycyny estetycznej i kosmetologią interesuję się od bardzo dawna. Przez kilkanaście ostatnich lat dbałam o wizerunek innych pracując przy sesjach fotograficznych, pokazach mody oraz wielu innych ciekawych projektach. Połączenie wcześniejszego doświadczenia zawodowego i zdobytej wiedzy pozwala mi rzetelnie doradzać pacjentom naszej kliniki. Jestem osobą dobrze zorganizowaną, skrupulatną i o dużym poczuciu estetyki.

Rejestratorka

Yulia Badzhurak

Jestem absolwentką WSB w Gdańsku, na kierunku Menadżer BHP oraz Szkoły Wizażu i Stylizacji BeautyArt Beaty Małachowskiej w Gdańsku. Medycyna estetyczna i uroda od zawsze mnie interesowały, dlatego z przyjemnością podjęłam pracę w CMDK. W Centrum Medycznym Dr Kubik dbam o zadowolenie i dobre samopoczucie Pacjentów , oczekujących rzetelnych informacji o zabiegach wykonywanych w Klinice . Zadowolenie Pacjentów daje mi satysfakcję i motywację do działania. W wolnym czasie rozwijam swoją pasję – wizaż.

Recepcjonistka

Barbara Trojankowska

Jestem absolwentką Akademii Marynarki Wojennej oraz Akademii Morskiej w Gdyni. Z Centrum Medycznym dr Kubik jestem związana od ubiegłego roku. Służę pomocą i radą z zakresu funkcjonowania naszych gabinetów oraz wykonywanych w nich zabiegów . Jestem pasjonatką wspinaczki, wypraw wysokogórskich, speleologii i sportów wodnych.

specjalista do spraw zarządzania jakością

Wojciech Gruszczyński

Jestem absolwentem UG oraz GUM. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w jednej z czołowych klinik w Polsce, w której byłem odpowiedzialny za organizację i zarządzanie pracownią diagnostyczną. W CM dr Kubik pełnię funkcję specjalisty do spraw zarządzania jakością i zajmuję się wdrażaniem nowych projektów, tworzeniem procedur medycznych oraz czuwam nad jakością świadczonych usług i przeprowadzanych zabiegów. W czasie wolnym korzystam z uroków mieszkania nad morzem wypoczywając na świeżym powietrzu, zimą z pasją oddaję się narciarstwu, nie stronię od dobrej książki oraz filmu.