Specjalista medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej

lek. med. Paweł Kubik

Jestem twórcą i właścicielem Centrum Medycznego dr Kubik. Ukończyłem najstarszą i najbardziej prestiżową uczelnię medyczną w Polsce - Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jestem lekarzem medycyny estetycznej certyfikowanym przez Europejskie Centrum Lekarzy Estetycznych. Piękno jest moją pasją, a efekty zabiegów - najcenniejszą nagrodą za włożoną pracę. Moje pozazawodowe pasje to motoryzacja, podróże. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, a przyjemności czerpię z chwil spędzonych z moją cudowną żoną i dwoma synami.

Specjalista ginekologii i położnictwa

lek. med. Jerzy Kubik

Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa z ponad 30-letnim stażem. Od 2008 roku jestem zastępcą ordynatora oddziału ginekologii onkologicznej Gdyńskiego Centrum Onkologii. Należę do Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. W Centrum Medycznym dr Kubik wykonuję pełen zakres zabiegów ginekologii i ginekologii estetycznej. Jestem miłośnikiem muzyki, w szczególności klasycznej, a wolnych chwilach majsterkuję.

SPECJALISTA CHIRURGII OGÓLNEJ

lek. med. Lidia Kodłubańska

Jestem doświadczonym menadżerem ochrony zdrowia, wieloletnim dyrektorem szpitali w woj. pomorskim, a przede wszystkim doświadczoną specjalistką zakresu chirurgii z praktyką zarówno szpitalną, jak i w lecznictwie ambulatoryjnym. Pracę zawodową wiążę z pracą społeczną w Zarządzie Pracodawców Pomorza. W Centrum Medycznym dr Kubik pełnię funkcję Prezesa Zarządu, specjalisty chirurgii oraz lekarza medycyny estetycznej. Motto, które towarzyszy mi od początku mojej pracy zawodowej to pacjent, pracownik, podmiot medyczny.

SPECJALISTA REHABILITACJI MEDYCZNEJ

lek. med. Stefania Matuszewska

Jestem specjalistą rehabilitacji medycznej z ponad 30-letnim doświadczeniem w pracy z pacjentami o różnorodnych potrzebach. Pracuję na szpitalnych oddziałach rehabilitacji i w terapii ambulatoryjnej. Pomagam pacjentom wrócić do pełnej sprawności i dobrego samopoczucia po kontuzjach, urazach, zabiegach chirurgicznych. Mój konik to profilaktyka bólów kręgosłupa, czyli edukowanie pacjentów, jak postępować, aby uniknąć bólu i cieszyć się sprawnym ciałem. A poza tym bardzo lubię pływać, ćwiczyć jogę i spacerować nad morzem.

Specjalista medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej

lek. med. Olga Przychodzeń Łapa

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od kilku lat w kręgu moich zainteresowań zawodowych znajduje się medycyna estetyczna, w której systematycznie się rozwijam, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach naukowych. Z wyróżnieniem ukończyłam dwuletni kurs podyplomowy w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Prywatnie od wielu lat jestem czynną miłośniczką malarstwa akwarelowego i gimnastyki. Prowadzę zdrowy, aktywny tryb życia, do czego zachęcam swoich pacjentów, jako element holistycznego podejścia do ich problemów.

Lekarz medycyny estetycznej

lek. med. Rafał Kijek

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W 2012 r. ukończyłem specjalizację z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Obecnie pracuje na stanowisku Szefa Służby Zdrowia Ośrodka Szkolenia Nurków i Płetwonurków Wojska Polskiego w Gdyni. Z medycyną estetyczną po raz pierwszy zetknąłem się w 2008 roku w Miejskiej Farmie Piękności w Gdyni. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach z zakresu podawania kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, mezoterapii i osocza bogatopłytkowego. Cały czas staram się podnosić swoje kwalifikacje, biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach. Wielką radość sprawia mi uśmiech na twarzach i błysk w oku pacjentów, którym zaproponowany zabieg poprawił wygląd jak oczekiwali a co za tym idzie komfort życia.

Lekarz medycyny estetycznej

lek. med. Monika Kostuś-Chasles

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, dyplom lekarza uzyskałam w 2003 roku. Moje medyczne zainteresowania dzielę między diagnostykę obrazową, z której ukończyłam specjalizację w 2014 roku oraz medycynę estetyczną, która jest moją pasją. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, ukończyłam wiele certyfikowanych kursów i szkoleń w tej dziedzinie. Sukcesywnie podnoszę swoje kwalifikacje, poznając kolejne innowacyjne techniki zabiegowe. Pracując z pacjentami chciałabym zatrzymać czas, pozwolić skórze odzyskać jej piękno, aby pacjenci na długie lata mogli cieszyć się zdrowym, młodym i naturalnym wyglądem. Wolny czas najchętniej spędzam z rodziną i przyjaciółmi w podróżach. Moimi pasjami są także holistyczne dalekowschodnie techniki medyczne oraz zagadnienia psychobiologii.

Lekarz medycyny estetycznej

lek. med. Agnieszka Sirocka

Z mojego dwudziestoletniego doświadczenia i codziennej praktyki jako specjalista medycyny rodzinnej, narodziła się chęć jeszcze bardziej holistycznej opieki nad pacjentem. Zostałam certyfikowanym lekarzem Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anty-Aging. Ukończyłam również żywienie i dietetykę na Akademii Morskiej w Gdyni. Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje, a najbliższa mojemu sercu jest medycyna regeneracyjna. W moich działaniach wspiera mnie mąż i dwóch synów.

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ / DERMATOLOG

lek. med. Maria Luiza Piesiaków

Jestem specjalistą w dziedzinie dermatologii, wenerologii oraz medycyny estetycznej. Ukończyłam Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku (obecnie Gdański Uniwersytet Medyczny), tytuł specjalisty uzyskałam odbywając szkolenie specjalizacyjne w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Oprócz diagnostyki i terapii dermatologicznej w dermatologii klinicznej, z ogromną pasją realizuję się zawodowo w dermatologii estetycznej. Wykonuję szeroki wachlarz zabiegów mających na celu niwelowanie oznak upływającego czasu, rewitalizację i odbudowę skóry, modelujących i poprawiających owal twarzy, uzupełniających ubytki tkanki podskórnej, a także likwidujących jej nadmiar. Specjalizuję się w zakresie laseroterapii, peelingów lekarskich, fototerapii, mezoterapii, wypełniania tkanek kwasem hialuronowym, iniekcji toksyny botulinowej. Kwalifikacje i doświadczenie zdobyłam uczestnicząc w licznych certyfikowanych szkoleniach specjalistycznych w Polsce i zagranicą. W pracy zawodowej opieram się na starannym, indywidualnym podejściu do Pacjenta, zgodnym z najbardziej aktualnymi zasadami postępowania diagnostycznego i terapeutycznego.

Koordynator zespołu kosmetologów - kosmetolog

Aleksandra Kania

Uzyskałam tytuł magistra oraz specjalisty z dietetyki i żywienia na AWF w Gdańsku. Obecnie studiuję zaocznie w WSAiB w Gdyni. Mój wybór uczelni nie był przypadkowy gdyż zawsze interesowała mnie biologia i szeroko pojęta nauka o budowie człowieka. Wiedzę uzyskaną na studiach pilnie wykorzystywałam jako zawodniczka trenując sporty walki i zdobywając liczne osiągnięcia w Polsce i na arenie międzynarodowej. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyłam pracując w prestiżowych SPA w Polsce jak również za granicą.

Kosmetolog

Aleksandra Pawłowska

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni a w zawodzie kosmetologa pracuje od 4 lat. Tematy urodowe interesowały mnie już od najmłodszych lat. Po skończeniu liceum postanowiłam, że chce w życiu robić to, co lubię i co sprawia mi prawdziwą satysfakcję. Połączyłam moje dwie największe pasje, pod nadzorem lekarza mogę rozwijać się jako kosmetolog, a w wolnym czasie prowadzę blog o tematyce kosmetycznej NO1LOOK.PL.

Kosmetolog

Marta Kołodziej

Jestem absolwentką studiów licencjackich Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni na kierunku kosmetologia oraz studiów magisterskich na specjalności dietetyka w Akademii Morskiej w Gdyni. Swoje ponad sześcioletnie doświadczenie uzyskałam dzięki pracy na stanowisku kosmetologa i dietetyka zarówno w Polsce jak i za granicą. Moją pasją jest dbanie nie tylko o urodę, ale także o zdrowy styl życia. Łącząc wiedze z zakresu dietetyki i kosmetologii pracuje z pacjentami zawsze w sposób indywidualny, potrafiąc doradzić jak zadbać nie tylko wygląd zewnętrzny, ale także o wnętrze organizmu.

Kosmetolog

Sylwia Ostapiuk

Jestem magistrem fizjoterapii oraz kosmetologii. W zawodzie pracuję od 8 lat. Moje zafascynowanie tymi dziedzinami nie jest efektem mody czy trwającego trendu. Zdrowy styl życia, sport i kosmetologia są moją pasją od ponad 15 lat i już jako nastolatka wiązałam z nią swoją zawodową przyszłość. Połączenie wiedzy z zakresu fizjoterapii i kosmetologii pozwalają mi kompleksowo podejść do każdego problemu naszych pacjentów i rzetelnie opracować plan działania, łącząc zabiegi hi-tech z aktywnością fizyczną oraz zbilansowaną dietą.

Kosmetolog

Anna Lubecka

Jestem absolwentką studium kosmetologicznego ze specjalizacją kosmetologia i wizaż. Posiadam 8 letnie doświadczenie zawodowe. Zamiłowanie do kosmetyki naturalnej z czasem połączyło moją pasję z życiem zawodowym. Dużą inspiracją była dla mnie praca za granicą z pacjentami różnych nacji, których skóra często jest diametralnie odmienna od europejskiej co wymaga doświadczenia w doborze przeprowadzonych zabiegów i kosmetyków. Podchodzę z entuzjazmem do nowych zadań. Jestem uważna i pełna zrozumienia dla problemów innych ludzi.

Rejestratorka

Yulia Badzhurak

Jestem absolwentką WSB w Gdańsku, na kierunku Menadżer BHP oraz Szkoły Wizażu i Stylizacji BeautyArt Beaty Małachowskiej w Gdańsku. Medycyna estetyczna i uroda od zawsze mnie interesowały, dlatego z przyjemnością podjęłam pracę w CMDK. W Centrum Medycznym Dr Kubik dbam o zadowolenie i dobre samopoczucie Pacjentów , oczekujących rzetelnych informacji o zabiegach wykonywanych w Klinice . Zadowolenie Pacjentów daje mi satysfakcję i motywację do działania. W wolnym czasie rozwijam swoją pasję – wizaż.

Recepcjonistka

Barbara Trojankowska

Jestem absolwentką Akademii Marynarki Wojennej oraz Akademii Morskiej w Gdyni. Z Centrum Medycznym dr Kubik jestem związana od ubiegłego roku. Służę pomocą i radą z zakresu funkcjonowania naszych gabinetów oraz wykonywanych w nich zabiegów . Jestem pasjonatką wspinaczki, wypraw wysokogórskich, speleologii i sportów wodnych.

specjalista do spraw zarządzania jakością

Wojciech Gruszczyński

Jestem absolwentem UG oraz GUM. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w jednej z czołowych klinik w Polsce, w której byłem odpowiedzialny za organizację i zarządzanie pracownią diagnostyczną. W CM dr Kubik pełnię funkcję specjalisty do spraw zarządzania jakością i zajmuję się wdrażaniem nowych projektów, tworzeniem procedur medycznych oraz czuwam nad jakością świadczonych usług i przeprowadzanych zabiegów. W czasie wolnym korzystam z uroków mieszkania nad morzem wypoczywając na świeżym powietrzu, zimą z pasją oddaję się narciarstwu, nie stronię od dobrej książki oraz filmu.