Centrum Medyczne dr Kubik
Skwer Tadeusza Kościuszki 15/17
81-370 Gdynia

Rejestracja wizyt :
od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 - 20:00

+ 26 listopada 2019

Jakie promocje dla Was przygotowaliśmy?

Udostępnij

Czymże jest listopad bez promocji? :)

Black Friday stał się nieformalnym świętem zakupów. W tym roku zdecydowaliśmy, że to Wy wybierzecie zabieg, który chcielibyście kupić w promocji. Dlaczego? A dlatego, że nie lubimy nikomu nic narzucać, cenimy sobie Wasze zdanie i to właśnie Wy wiecie najlepiej z jakiej okazji chcielibyście skorzystać najbardziej.

W głosowaniu bezapelacyjnie wygrał zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym Magellan, wcale nas to nie dziwi. Po pierwsze ten zabieg przynosi spektakularne efekty i każda osoba, która go miała wie, że jest wart swojej ceny. Po drugie- jest bezpieczny, właściwie przeznaczony dla każdego.

No ale wróćmy do ceny. W tej chwili promocja jest wyjątkowa i nie tylko dlatego, że zyskujecie 500zł. Zabieg mezoterapii zakończony naświetlaniem lampą LED, która emituje światło w pięciu kolorach o różnorodnej długości fal, zapewnia szerokie spectrum działania. Likwiduje stany zapalne, uruchamiając procesy gojenia i regeneracji komórek- czyli mamy tutaj podwójne działanie regeneracyjne.

Coś dla twarzy i coś dla ciała- serum SILK BODY BRILLIANT marki NEAUVIA zawiera czynniki wzrostu , które stymulują komórki, spowalniając proces starzenia dodatkowo tripeptyd miedzi poprawia elastyczność i napięcie. Proteiny jedwabiu wygładzają skórę, sprawiając, że jest niezwykle przyjemna w dotyku.

 

To co, świętujemy BLACK FRIDAY? 😉

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE MAGELLAN- SALE

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE MAGELLAN w cenie 2000 zł za jedną okolicę + fototerapia LED + SILK BODY BRILLIANT serum.*

 

*Cena promocyjna dotyczy zabiegu mezoterapii Osoczem Bogatopłytkowym Magellan na jedną okolicę oraz jednego zabiegu fototerapii lampą LED. Każda osoba, która skorzysta z promocji otrzyma w prezencie pełnowartościowy produkt SILK BODY BRILLIANT serum o wartości 350zł.

 

 

KOSMECEUTYKI NEAUVIA- SALE

Przy zakupie dowolnego produktu pielęgnacyjnego NEAUVIA, drugi -50%!**

A teraz taki mały tip ♥

To doskonała okazja żeby obkupić nie tylko siebie, ale całą swoją rodzinę 🙂 Pamiętajcie, że marka Neauvia posiada gamę produktów zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn!

**Promocja -50% obejmuje produkt tańszy.

Zabieg i kosmeceutyki NEAUVIA w promocyjnej cenie można zakupić tylko w piątek 29/11.

Jeśli nie macie możliwości pojawić się u nas osobiście, proponujemy alternatywne rozwiązanie- przelew. Kiedy dostaniemy potwierdzenie, możemy zarezerwować dogodny termin wizyty.

Czym jest mezoterapia osoczem bogatopłytkowym MAGELLAN?

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym Magellan to całkowicie naturalna i bezpieczna terapia odmładzająca, stymulująca organizm pacjenta do regeneracji komórek skóry. Bezpośrednim efektem, który uzyskujemy to rewitalizacja, ujędrnienie, wygładzenie skóry oraz w przypadku problemu wypadających włosów- pobudzenie do wzrostu ich cebulek.

Zabiegi z użyciem Magellan System dają doskonałe rezultaty w miejscach, gdzie konieczna jest głęboka regeneracja tkanek, biologiczna stymulacja wzrostu włókien kolagenowych i poprawa ukrwienia skóry, właśnie dlatego swoje zastosowanie znajduje na wielu płaszczyznach

Dla kogo jest zabieg i kiedy są zauważalne pierwsze efekty?

U osób skłonnych do alergii mezoterapia osoczem bogatopłytkowym Magellan może być bardzo dobrą alternatywą dla zabiegów rewitalizujących. Następuje poprawa sprężystości skóry, jej kolorytu i tekstury, wzrasta zdolność do utrzymania wilgoci. Pierwsze efekty są widoczne już po 1–2 tygodniach od zabiegu, najpełniejsze – po miesiącu. Dzięki innowacyjnemu systemowi przygotowania osocza Magellan wystarczająca jest jedna iniekcja, a jej rezultaty utrzymują się przez okres 8–12 miesięcy.

Kilka słów o fototerapii LED.

Lampa TriWings to przełom w dziedzinie fototerapii. To lampa LED-owa emitująca światło w pięciu kolorach o różnorodnej długości fal, zapewniając szerokie spectrum działania. Likwiduje stany zapalne, uruchamiając procesy gojenia i regeneracji komórek.

Czym jest lampa TriWings?

Lampa TriWings to przełom w dziedzinie fototerapii. To lampa LED-owa emitująca światło w pięciu kolorach o różnorodnej długości fal, zapewniając szerokie spectrum działania. Likwiduje stany zapalne, , uruchamiając procesy gojenia i regeneracji komórek. Skutecznie wspomaga likwidację rozstępów, niweluje blizny, wspomaga leczenie schorzeń dermatologicznych (trądzik, bielactwo, łuszczyca), stymuluje wzrost włosów oraz odmładza skórę.

Jak wygląda zabieg?

Zabiegi z wykorzystaniem TriWings to tzw. leczenie fotomodulacją LED. Cały proces polega na łączeniu różnych barw mocnego i jasnego światła, które wywołuje bezpośredni wpływ na skórę. Podczas naświetlania dochodzi do stymulacji komórek, które zaczynają wytwarzać nowy kolagen i elastynę, zwiększa się również mikrokrążenie. Produkcja wolnych rodników zostaje znacznie zmniejszona. Efektem tych procesów jest regeneracja oraz poprawa jakości skóry i jej kolorytu, ujędrnienie oraz spłycenie zmarszczek. Skraca się znacznie czas gojenia ran oraz rekonwalescencji po zabiegach, m.in. chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Lampa TriWings jest nieoceniona w leczeniu stłuczeń, urazów sportowych, zmian zwyrodnieniowych oraz oparzeń. Zabiegi można przeprowadzać o każdej porze roku i na wszystkich typach skóry.