SculpSure - Nieinwazyjna redukcja tłuszczu

rewitalizacja main powrót

Czym jest SculpSure?

SculpSure to najnowocześniejsza, szybka i bezbolesna metoda redukcji tkanki tłuszczowej. SculpSure to pierwszy nieinwazyjny laser diodowy o długości fali 1060 nm do niszczenia komórek tłuszczowych i pierwszy nieinwazyjny system konturowania ciała. Laser został zaprojektowany tak, by zabieg pozwalał zmniejszyć ilość uporczywej tkanki tłuszczowej nawet o 24% w takich obszarach, jak brzuch i tzw. „boczki”. Podczas zabiegu, który trwa zaledwie 25 minut, uzyskuje się smuklejszy wygląd bez konieczności wykonania zabiegu chirurgicznego (np. liposukcji).

Jak działa SculpSure?

Po przyłożeniu aplikatorów tkanka tłuszczowa jest podgrzewana do 42-47 st C. ale przy jednoczesnym chłodzeniu nie jest uszkadzany naskórek ani skóra właściwa. Pojedynczy aplikator pokrywa 24cm2 a zestaw 4 aplikatorów pokrywa obszar 96cm2. Wzrost temperatury za pomocą powolnego, kontrolowanego ogrzania umożliwia nagrzanie tkanek głębokich aż do 3cm w głąb ciała bez uszkodzeń otaczających tkanek. Zabieg jest komfortowy dzięki ciągłemu chłodzeniu. Większość ludzi ma uporczywe złogi tłuszczu, które wydają się niemożliwe do zlikwidowania, nawet za pomocą diety i ćwiczeń. Technologia konturowania ciała zastosowana w laserze SculpSure jest w stanie namierzyć i zniszczyć te komórki tłuszczowe w zaledwie 25 minut bez wpływu na powierzchnię skóry. W miarę upływu czasu uszkodzone komórki tłuszczowe są w sposób naturalny usuwane z organizmu.

Dlaczego laser SculpSure?

  • możliwość usunięcia nawet uporczywych złogów tłuszczu
  • jedyne 25 minut na wymodelowanie sylwetki
  • całkowicie niechirurgiczny i nieinwazyjny zabieg
  • bez znieczulenia, bez rekonwalescencji, bez blizn
  • satysfakcja efektami zabiegu u ponad 90% pacjentów
  • wysoka tolerancja zabiegu przez pacjentów, większość opisuje zabieg jako przyjemny, a jedyną niedogodnością jest miejscowe uczucie ciepła

Zabieg:

Większość ludzi ma uporczywe złogi tłuszczu, które wydają się niemożliwe do zlikwidowania, nawet za pomocą diety i ćwiczeń. Technologia konturowania ciała zastosowana w laserze SculpSure jest w stanie namierzyć i zniszczyć te komórki tłuszczowe w zaledwie 25 minut bez wpływu na powierzchnię skóry. W miarę upływu czasu uszkodzone komórki tłuszczowe są w sposób naturalny usuwane z organizmu.

Przeciwskazania:

  • ciąża i karmienie piersią
  • uszkodzenia skóry w obrębie obszaru poddawanego zabiegowi
  • przepukliny brzuszne
  • Leczenie w przeszłości Miochrysine - autoimmunologiczne zapalenia stawów

Ceny:

Promocja trwa do 28.02.2018r. 

Ilość padów Cena zabiegu
1 pad 1250 pln
4 pady* 5000 pln  / 2000 pln

*ilość padów do zabiegów dobierana jest na podstawie konsultacji kosmetologicznej i jest zależna od wielkości obszaru zabiegowego (w trakcie jednego zabiegu można zastosować nawet do 16 padów)