UMÓW WIZYTĘ ONLINE
Kilka słów o naszej pracy

Piękno jest naszą pasją,
a efekty zabiegów najcenniejszą nagrodą za włożoną pracę.

Tworząc mój gabinet medycyny estetycznej to właśnie Ciebie postawiłem w centrum uwagi. Pragnę, by wszyscy, którzy mnie odwiedzają czuli się swobodnie, bezpiecznie i komfortowo oraz przede wszystkim - osiągnęli pełną satysfakcję z podjętych zabiegów.

Dlatego wszystko - począwszy od wyboru kameralnej lokalizacji z oszałamiającym widokiem na morze, poprzez dobór wyposażenia oraz najlepszych dostępnych materiałów i preparatów służy Twojej satysfakcji.

Ale przede wszystkim oddaję do Twojej dyspozycji swoje doświadczenie i umiejętności.

dr n. med. Paweł Kubik

specjalista medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej

Jestem twórcą i właścicielem Centrum Medycznego dr Kubik. Ukończyłem najstarszą i najbardziej prestiżową uczelnię medyczną w Polsce - Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, na której w listopadzie 2018 roku otrzymałem tytuł doktora nauk medycznych. Jestem lekarzem medycyny estetycznej certyfikowanym przez Europejskie Centrum Lekarzy Estetycznych. Piękno jest moją pasją, a efekty zabiegów - najcenniejszą nagrodą za włożoną pracę. Moje pozazawodowe pasje to motoryzacja, podróże. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, a przyjemności czerpię z chwil spędzonych z moją cudowną żoną, córką i dwoma synami.

lek. med. Jerzy Kubik

specjalista ginekologii i położnictwa

Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa z ponad 30-letnim stażem. Od 2008 roku jestem zastępcą ordynatora oddziału ginekologii onkologicznej Gdyńskiego Centrum Onkologii. Należę do Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

W Centrum Medycznym dr Kubik wykonuję pełen zakres zabiegów ginekologii i ginekologii estetycznej. Jestem miłośnikiem muzyki, w szczególności klasycznej, a wolnych chwilach majsterkuję.

lek. med. Agnieszka Sirocka

lekarz medycyny estetycznej

Z mojego dwudziestoletniego doświadczenia i codziennej praktyki jako specjalista medycyny rodzinnej, narodziła się chęć jeszcze bardziej holistycznej opieki nad pacjentem. Zostałam certyfikowanym lekarzem Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anty-Aging. Ukończyłam również żywienie i dietetykę na Akademii Morskiej w Gdyni. Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje, a najbliższa mojemu sercu jest medycyna regeneracyjna. W moich działaniach wspiera mnie mąż i dwóch synów.

lek. med. Monika Kostuś-Chasles

lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, dyplom lekarza uzyskałam w 2003 roku. Moje medyczne zainteresowania dzielę między diagnostykę obrazową, z której ukończyłam specjalizację w 2014 roku oraz medycynę estetyczną, która jest moją pasją. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, ukończyłam wiele certyfikowanych kursów i szkoleń w tej dziedzinie. Sukcesywnie podnoszę swoje kwalifikacje, poznając kolejne innowacyjne techniki zabiegowe. Pracując z pacjentami chciałabym zatrzymać czas, pozwolić skórze odzyskać jej piękno, aby pacjenci na długie lata mogli cieszyć się zdrowym, młodym i naturalnym wyglądem. Wolny czas najchętniej spędzam z rodziną i przyjaciółmi w podróżach. Moimi pasjami są także holistyczne dalekowschodnie techniki medyczne oraz zagadnienia psychobiologii.

lek. med. Rafał Kijek

lekarz medycyny estetycznej

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W 2012 r. ukończyłem specjalizację z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Obecnie pracuje na stanowisku Szefa Służby Zdrowia Ośrodka Szkolenia Nurków i Płetwonurków Wojska Polskiego w Gdyni. Z medycyną estetyczną po raz pierwszy zetknąłem się w 2008 roku w Miejskiej Farmie Piękności w Gdyni. Uczestniczyłem w wielu szkoleniach z zakresu podawania kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, mezoterapii i osocza bogatopłytkowego. Cały czas staram się podnosić swoje kwalifikacje, biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach. Wielką radość sprawia mi uśmiech na twarzach i błysk w oku pacjentów, którym zaproponowany zabieg poprawił wygląd jak oczekiwali a co za tym idzie komfort życia.

lek. med. Jerzy Iskrzycki

lekarz medycyny estetycznej

Ukończyłem studia lekarskie na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym z wyróżnieniem Nagrody Rektora. Obecnie specjalizuję się w Klinice Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Od zawsze interesowało mnie holistyczne podejście do zdrowia, byśmy mogli jako lekarze zapobiegać zanim przyjdzie Nam już leczyć. Chciałbym, by umiejętności zdobyte w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anti-Aging pomogły Państwu cieszyć się zdrowiem i zachować naturalne piękno. Jestem stale ciekawy świata i uwielbiam podróżować poznając nową kulturę lub język. Wiele lat temu rozpocząłem również ciekawą przygodę z yogą.

dr n. med. Grzegorz Gryglewski

specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej/lekarz współpracujący

Ukończony wydział lekarski Akademii Medycznej w Gdańsku w 1993 roku. Specjalista Chirurgii Onkologicznej. Specjalista Chirurgii Ogólnej. Założyciel placówki Gregmed, w której wykonywane jest chirurgicznie leczenie chorób tarczycy, naczyń żylnych i chorób nowotworowych, jak również prowadzone są badania kliniczne. Zainteresowania to gry logiczne: szachy i reversi, dobra książka.

Aleksandra Kania

koordynator zespołu kosmetologów - kosmetolog

Uzyskałam tytuł magistra oraz specjalisty z dietetyki i żywienia na AWF w Gdańsku. Obecnie studiuję zaocznie w WSAiB w Gdyni. Mój wybór uczelni nie był przypadkowy gdyż zawsze interesowała mnie biologia i szeroko pojęta nauka o budowie człowieka. Wiedzę uzyskaną na studiach pilnie wykorzystywałam jako zawodniczka trenując sporty walki i zdobywając liczne osiągnięcia w Polsce i na arenie międzynarodowej. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyłam pracując w prestiżowych SPA w Polsce jak również za granicą. Jednak kluczowym momentem mojego rozwoju stała się praca jako szkoleniowiec w firmie będącej liderem na polskim rynku w dystrybucji najnowszych i jednych z najlepszych na świecie urządzeń wykorzystywanych w kosmetologii i medycynie estetycznej. Pracując u boku doktora mogę dalej rozwijać swoje umiejętności, dzielić się zdobytą wiedzą oraz czerpać ją od innych, łączyć swoją pracę z pasją odkrywania piękna w drugim człowieku.

Anna Lubecka

kosmetolog

Jestem absolwentką studium kosmetologicznego ze specjalizacją kosmetologia i wizaż. Posiadam 8 letnie doświadczenie zawodowe. Zamiłowanie do kosmetyki naturalnej z czasem połączyło moją pasję z życiem zawodowym. Dużą inspiracją była dla mnie praca za granicą z pacjentami różnych nacji, których skóra często jest diametralnie odmienna od europejskiej co wymaga doświadczenia w doborze przeprowadzonych zabiegów i kosmetyków. Podchodzę z entuzjazmem do nowych zadań. Jestem uważna i pełna zrozumienia dla problemów innych ludzi. Słucham i wychodzę naprzeciw oczekiwaniom jednocześnie uświadamiając o wszelkich przeciwwskazaniach i skutkach zabiegu. Zaangażowanie na każdym etapie terapii wytwarza atmosferę zaufania co jest dla mnie priorytetem i kołem napędowym do dalszego rozwoju. Najbardziej uszczęśliwia mnie uśmiech zadowolonego pacjenta. Za to kocham moją pracę.

Wioletta Twarowska

kosmetolog

Z pierwszego zawodu jestem technikiem usług fryzjerskich. Po szkole średniej chciałam dalej poszerzać swoją wiedzę w branży „beauty”, dlatego wybrałam kierunek studiów kosmetologicznych. Ukończyłam licencjat na Wyższej Szkole Zarządzania na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Gdańsku, natomiast studia magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W zawodzie kosmetologa pracuję już od kilku lat. Bardzo lubię swoją pracę ze względu na kontakt z ludźmi a także ze względu na ciągły rozwój technologii kosmetologicznych. W wolnym czasie hobbystycznie zajmuję się stylizacjami fryzur oraz makijażami okolicznościowymi co sprawia mi ogromną przyjemność.

Yulia Badzhurak

recepcjonistka

Jestem absolwentką WSB w Gdańsku, na kierunku Menadżer BHP oraz Szkoły Wizażu i Stylizacji BeautyArt Beaty Małachowskiej w Gdańsku. Medycyna estetyczna i uroda od zawsze mnie interesowały, dlatego z przyjemnością podjęłam pracę w CMDK. W Centrum Medycznym Dr Kubik dbam o zadowolenie i dobre samopoczucie Pacjentów , oczekujących rzetelnych informacji o zabiegach wykonywanych w Klinice . Zadowolenie Pacjentów daje mi satysfakcję i motywację do działania. W wolnym czasie rozwijam swoją pasję – wizaż.

Justyna Adamczyk

koordynator indywidualnej obsługi pacjentów - recepcjonistka

Jestem absolwentką UG, WFH oraz EAEA Jolanty Wagner. Zabiegami medycyny estetycznej i kosmetologią interesuję się od bardzo dawna. Przez kilkanaście ostatnich lat dbałam o wizerunek innych pracując przy sesjach fotograficznych, pokazach mody oraz wielu innych ciekawych projektach. Połączenie wcześniejszego doświadczenia zawodowego i zdobytej wiedzy pozwala mi rzetelnie doradzać pacjentom naszej kliniki. Jestem osobą dobrze zorganizowaną, skrupulatną i o dużym poczuciu estetyki. Szybko i z łatwością nawiązuję kontakty co jest niezbędne na moim stanowisku. Praca z ludźmi jest moją pasją, czerpię z niej ogromną satysfakcję i energię. W naszej klinice zadbam o Państwa komfort i wygodę. Możecie Państwo na mnie liczyć w każdej sytuacji. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych!

Wojciech Gruszczyński

specjalista do spraw zarządzania jakością

Ukończyłem Uniwersytet Gdański oraz Gdański Uniwersytet Medyczny na kierunku analityka medyczna, jestem także absolwentem Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu na kierunku Zarządzanie Jakością. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w publicznych jednostkach ochrony zdrowia oraz w jednej z czołowych prywatnych klinik w Polsce, w której byłem odpowiedzialny za organizację i zarządzanie pracownią diagnostyczną. W CM dr Kubik pełnię funkcję specjalisty do spraw zarządzania jakością i zajmuję się wdrażaniem nowych projektów, tworzeniem procedur medycznych oraz czuwam nad jakością świadczonych usług i przeprowadzanych zabiegów. W czasie wolnym korzystam z uroków mieszkania nad morzem wypoczywając na świeżym powietrzu, zimą z pasją oddaję się narciarstwu, nie stronię od dobrej książki oraz filmu.

Jolanta Toruńczak

manager generalny

Obecnie jestem studentką Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni, na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi. W Centrum Medycznym Dr Kubik od niespełna dwóch lat pełnię funkcję administracyjną, dbając o komfort pracy personelu oraz o najwyższy standard obsługi pacjentów. Od niedawna spełniam się tu również w roli menedżera, co przynosi mi wiele wyzwań i radości. Czas wolny zazwyczaj rezerwuję na długie spacery po trójmiejskich plażach w towarzystwie przyjaciół i ukochanych psów.