Kilka słów o naszej pracy

Piękno jest naszą pasją,
a efekty zabiegów najcenniejszą nagrodą za włożoną pracę.

Tworząc mój gabinet medycyny estetycznej to właśnie Ciebie postawiłem w centrum uwagi. Pragnę, by wszyscy, którzy mnie odwiedzają czuli się swobodnie, bezpiecznie i komfortowo oraz przede wszystkim - osiągnęli pełną satysfakcję z podjętych zabiegów.

Dlatego wszystko - począwszy od wyboru kameralnej lokalizacji z oszałamiającym widokiem na morze, poprzez dobór wyposażenia oraz najlepszych dostępnych materiałów i preparatów służy Twojej satysfakcji.

Ale przede wszystkim oddaję do Twojej dyspozycji swoje doświadczenie i umiejętności.

lekarz medycyny estetycznej / właściciel

dr Paweł Kubik

Jestem twórcą i właścicielem Centrum Medycznego dr Kubik. Ukończyłem najstarszą i najbardziej prestiżową uczelnię medyczną w Polsce - Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jestem lekarzem medycyny estetycznej certyfikowanym przez Europejskie Centrum Lekarzy Estetycznych. Piękno jest moją pasją, a efekty zabiegów - najcenniejszą nagrodą za włożoną pracę. Moje pozazawodowe pasje to motoryzacja, podróże. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze, a przyjemności czerpię z chwil spędzonych z moją cudowną żoną i dwoma synami.

lekarz ginekolog

dr Jerzy Kubik

Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa z ponad 30-letnim stażem. Od 2008 roku jestem zastępcą ordynatora oddziału ginekologii onkologicznej Gdyńskiego Centrum Onkologii. Należę do Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

W Centrum Medycznym dr Kubik wykonuję pełen zakres zabiegów ginekologii i ginekologii estetycznej. Jestem miłośnikiem muzyki, w szczególności klasycznej, a wolnych chwilach majsterkuję.

lekarz medycyny estetycznej

Olga Przychodzeń

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od kilku lat w kręgu moich zainteresowań zawodowych znajduje się medycyna estetyczna, w której systematycznie się rozwijam, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kongresach naukowych. Z wyróżnieniem ukończyłam dwuletni kurs podyplomowy w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Prywatnie od wielu lat jestem czynną miłośniczką malarstwa akwarelowego i gimnastyki. Prowadzę zdrowy, aktywny tryb życia, do czego zachęcam swoich pacjentów, jako element holistycznego podejścia do ich problemów. Każdego pacjenta traktuję indywidualnie, dobierając terapię w oparciu o najnowszą wiedzę, ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki przeciwstarzeniowej. Jestem osobą energiczną i otwartą, dzięki czemu każdy pacjent czuje się swobodnie. Pochodzę z rodziny naukowców o artystycznej duszy i to właśnie im zawdzięczam pasję do nauki i wrażliwość estetyczną w jednym, a szlifowane od najmłodszych lat zdolności manualne pozwalają przeprowadzać zabiegi delikatnie i sprawnie.

kosmetolog / koordynator zespołu kosmetologów

Aleksandra Pawłowska

Ukończyłam WSZUiE, a w zawodzie kosmetologa w CM dr Kubik pracuję od pięciu lat. Oprócz zabiegów, których efekty dają mi największą satysfakcję, dbam także o dobre samopoczucie naszych Pacjentów oraz organizację pracy mojego zespołu. Kosmetologia i estetyka od zawsze były mi bardzo bliskimi dziedzinami z którymi wiązałam swoją przyszłość. Rynek Beauty rozwija się niezwykle dynamicznie dlatego regularnie uczestniczę w kongresach oraz targach wdrażając do oferty nowe technologie i zabiegi, dbając przy tym aby wszystkie usługi były wykonywane na najwyższym poziomie. Uważam, że skuteczność wykonywanych terapii wiążą się z indywidualnym, spersonalizowanym podejściem, a współpraca z lekarzem pozwala na holistyczne rozwiązanie problemów z którymi codziennie przychodzą do nas Pacjenci. Zawsze służę pomocą, uśmiechem i dobra radą.

kosmetolog

Sylwia Ostapiuk

Jestem magistrem fizjoterapii oraz kosmetologii. W zawodzie pracuję od 8 lat. Moje zafascynowanie tymi dziedzinami nie jest efektem mody czy trwającego trendu. Zdrowy styl życia, sport i kosmetologia są moją pasją od ponad 15 lat i już jako nastolatka wiązałam z nią swoją zawodową przyszłość. Połączenie wiedzy z zakresu fizjoterapii i kosmetologii pozwalają mi kompleksowo podejść do każdego problemu naszych pacjentów i rzetelnie opracować plan działania, łącząc zabiegi hi-tech z aktywnością fizyczną oraz zbilansowaną dietą. Stale zdobywam nową wiedzę i podnoszę swoje zawodowe kwalifikacje, które pozwalają mi być na bieżąco w aktualnych trendach w mojej dziedzinie. Jestem ambitna i precyzyjna, o czym na co dzień przekonują się stali oraz nowi pacjenci, zawierzający moim kompetencjom. Wysoko cenię sobie kulturę osobistą oraz lojalność. Moją największą motywacją są zadowoleni pacjenci, którzy najlepiej dowodzą o skuteczności mojej pracy.

kosmetolog

Katarzyna Barańska

Jestem absolwentką wydziału kosmetologii w Wyższej Szkole Pedagogiki i Administracji w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku o specjalizacji zarządzanie obiektami spa i wellnes. Jestem wykwalifikowanym kosmetologiem z kilkuletnim doświadczeniem.

Swoją wiedzę pogłębiam na licznych szkoleniach i sympozjach. Kosmetologia jest dla mnie nie tylko pasją. Wkładam wiele wysiłku i emocji w indywidualne dobieranie odpowiednich zabiegów. Jestem zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona i gotowa do pomocy.

kosmetolog

Marta Kołodziej

Swoją wieloletnią przygodę z kosmetologią rozpoczęłam w WSZiE w Gdyni, gdzie pogłębiałam wiedzę z nauk medycznych. Kosmetologia, jako nauka jest dziedziną rozległą, poświeconą wyglądowi zewnętrznemu. Zatem, aby móc całkowicie spełniać się w tym, co robię postanowiłam dokształcić się w dziedzinie pokrewnej - czyli dietetyce. Wówczas ukończyłam studia uzupełniające z tytułem magistra na specjalności Usługi Żywieniowe i Dietetyka na AM w Gdyni. Swoje ośmioletnie doświadczenie zawodowe zdobywałam zarówno w Polsce jak i za granicą. Aby być na bieżąco z nowymi trendami stale rozwijam swoje kompetencję, uczestnicząc w licznych kongresach i szkoleniach. Z CM dr Kubik jestem związana od prawie dwóch lat i uważam, że praca z lekarzem medycyny estetycznej może być inspirująca zawodowo dla każdego kosmetologa. Moim priorytetem jest skupienie się na potrzebach i oczekiwaniach pacjenta, ponieważ jego satysfakcja jest miarą mojego sukcesu i sprawia mi to ogromną radość. Zawsze upewniam się, że pacjent opuszcza klinikę w pełni zadowolony i uśmiechnięty. W życiu prywatnym jestem fanką Azji południowowschodniej, gdzie najchętniej wypoczywam i regeneruję się.

kosmetolog

Aleksandra Kania

Uzyskałam tytuł magistra oraz specjalisty z dietetyki i żywienia na AWF w Gdańsku. Obecnie studiuję zaocznie w WSAiB w Gdyni. Mój wybór uczelni nie był przypadkowy gdyż zawsze interesowała mnie biologia i szeroko pojęta nauka o budowie człowieka. Wiedzę uzyskaną na studiach pilnie wykorzystywałam jako zawodniczka trenując sporty walki i zdobywając liczne osiągnięcia w Polsce i na arenie międzynarodowej. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyłam pracując w prestiżowych SPA w Polsce jak również za granicą. Jednak kluczowym momentem mojego rozwoju stała się praca jako szkoleniowiec w firmie będącej liderem na polskim rynku w dystrybucji najnowszych i jednych z najlepszych na świecie urządzeń wykorzystywanych w kosmetologii i medycynie estetycznej. Pracując u boku doktora mogę dalej rozwijać swoje umiejętności, dzielić się zdobytą wiedzą oraz czerpać ją od innych, łączyć swoją pracę z pasją odkrywania piękna w drugim człowieku.

kosmetolog

Anna Lubecka

Jestem absolwentką studium kosmetologicznego ze specjalizacją kosmetologia i wizaż. Posiadam 8 letnie doświadczenie zawodowe. Zamiłowanie do kosmetyki naturalnej z czasem połączyło moją pasję z życiem zawodowym. Dużą inspiracją była dla mnie praca za granicą z pacjentami różnych nacji, których skóra często jest diametralnie odmienna od europejskiej co wymaga doświadczenia w doborze przeprowadzonych zabiegów i kosmetyków. Podchodzę z entuzjazmem do nowych zadań. Jestem uważna i pełna zrozumienia dla problemów innych ludzi. Słucham i wychodzę naprzeciw oczekiwaniom jednocześnie uświadamiając o wszelkich przeciwwskazaniach i skutkach zabiegu. Zaangażowanie na każdym etapie terapii wytwarza atmosferę zaufania co jest dla mnie priorytetem i kołem napędowym do dalszego rozwoju. Najbardziej uszczęśliwia mnie uśmiech zadowolonego pacjenta. Za to kocham moją pracę.

pielęgniarka operacyjna i anestezjologiczna

Aleksandra Szlejf

Jestem absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuję się w anestezjologii i intensywnej opiece medycznej oraz pielęgniarstwie operacyjnym. Współpracuję z lekarzami Centrum Medycznego Dr Kubik i troszczę się o komfort i dobre samopoczucie pacjentów.

Moją dewizą zawodową jest odpowiedzialne i empatyczne podejście do pacjentów, co przekłada się na sympatię i uznanie stałych klientów naszej placówki. Opanowanie i taktowność są moimi głównymi cechami charakteru.

recepcjonistka

Jolanta Toruńczak

Z wykształcenia jestem technikiem usług fryzjerskich. Przez ostatni rok dbałam o komfort klientów oraz organizowałam pracę terapeutom w Brain Plus. Z Centrum Medycznym Dr Kubik jestem związana stosunkowo od niedawna, ale świat medycyny estetycznej i kosmetologi profesjonalnej pochłonął mnie już bezpowrotnie! Służę pomocą w kontakcie telefonicznym, odpowiadając na Twoje pytania oraz znajdując dla Ciebie najbardziej dogodny termin wizyty u naszych specjalistów. W wolnym czasie zajmuję się profesjonalnym face paintingiem i organizowaniem eventów dla dzieci - co jest moją ogromną pasją!

recepcjonistka

Barbara Trojankowska

Jestem absolwentką AMW i AM w Gdyni. Z CM dr Kubik jestem związana od ponad 2 lat. Dobra organizacja oraz rzetelność to dwa najważniejsze aspekty mojej pracy. W naszym Centrum z chęcią służę pomocą oraz radą z zakresu funkcjonowania naszych gabinetów oraz wykonywanych w nich zabiegów. Uwielbiam spędzać aktywnie wolny czas. Jestem miłośniczką wspinaczki, sportów wodnych trekkingu górskiego i wszelkich podróży. Cenię sobie dobrą literaturę oraz ambitne kino.

recepcjonistka / koordynator indywidualnej obsługi klientów

Justyna Adamczyk

Jestem absolwentką UG, WFH oraz EAEA Jolanty Wagner. Zabiegami medycyny estetycznej i kosmetologią interesuję się od bardzo dawna. Przez kilkanaście ostatnich lat dbałam o wizerunek innych pracując przy sesjach fotograficznych, pokazach mody oraz wielu innych ciekawych projektach. Połączenie wcześniejszego doświadczenia zawodowego i zdobytej wiedzy pozwala mi rzetelnie doradzać pacjentom naszej kliniki. Jestem osobą dobrze zorganizowaną, skrupulatną i o dużym poczuciu estetyki. Szybko i z łatwością nawiązuję kontakty co jest niezbędne na moim stanowisku. Praca z ludźmi jest moją pasją, czerpię z niej ogromną satysfakcję i energię. W naszej klinice zadbam o Państwa komfort i wygodę. Możecie Państwo na mnie liczyć w każdej sytuacji. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych!

manager

Krzysztof Kozioł

Jestem absolwentem PG, UWM w Olsztynie oraz WSAiB w Gdyni. Od ponad 10 lat związany jestem zawodowo z branżą szeroko pojętej medycyny estetycznej. Przez 7 lat pracowałem w międzynarodowej firmie będącej światowym liderem tej dziedzinie i produkującej preparaty kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej. W naszym CM odpowiadam m.in. za marketing, PR oraz organizację i sprawne funkcjonowanie całej kliniki i zespołu lekarzy. Prywatnie jestem pasjonatem sportu, miłośnikiem kina i teatru, duszą towarzystwa, mężem i tatą 7-letniego Oliviera.

specjalista do spraw zarządzania jakością

Wojciech Gruszczyński

Jestem absolwentem UG oraz GUM. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w jednej z czołowych klinik w Polsce, w której byłem odpowiedzialny za organizację i zarządzanie pracownią diagnostyczną. W CM dr Kubik pełnię funkcję specjalisty do spraw zarządzania jakością i zajmuję się wdrażaniem nowych projektów, tworzeniem procedur medycznych oraz czuwam nad jakością świadczonych usług i przeprowadzanych zabiegów. W czasie wolnym korzystam z uroków mieszkania nad morzem wypoczywając na świeżym powietrzu, zimą z pasją oddaję się narciarstwu, nie stronię od dobrej książki oraz filmu.